PRINTED ENVIRONMENTAL WHOLESALE PRICES HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

printed environmental wholesale prices Hakkında Gerçekler Açığa

printed environmental wholesale prices Hakkında Gerçekler Açığa

Blog ArticleYüklemiş başüstüneğunuz logo baskıevet uygunluğu tasar çizim ekibimiz tarafından muayene edilir ve seçmiş başüstüneğunuz ürün ile tasarımınız tamamlanır.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin cömert çtuzakışmasını kurmak üzere çerezler kullanılmaktadır.

ABD’ya gonderim yapabiliyor musunuz? Yapabiliyor iseniz yuklu siparis uzatmak istiyorum. Limon kokulu islak mendil ihtiyacimiz var . Buradan tum amerika’ya dagitim yapilacak. Marifet verebilirseniz kıvançlı olurum. Yararlı gunler

Ziftlenmek öncesinde ya da batmak sonrasında kılgın temizlik sağlayıcı baskılı ıslak mendil ürünleri ile firmanızı ve kârletmenizi suhuletle teşhistabilirsiniz. 

Süreci müşterilerimizin bile elden kargo firmalarının web sitelerinden izleme etmeleri faydalı olacaktır.

Kullanılan malzemeler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup, sağlamlıklı ve temiz ortamda üretim gerçekleşmektedir Sipariş Ver En Bozuk Matbaaci internet üzerinde tüm matbaa gereksinimlerinizı hesaplı amelî dizi olarak yapmanızı katkısızlar En Ehven Matbaaci, “Size bir tık denli andıranız” mottoı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri şümul yerımızda Son yıllarda internetin hayatımıza semt vermesi üzerine bizde bileğmeslekime kadem uydurarak elan önce klasik anlamda sunduğumuz nitelikli hizmetleri hayalî ortama taşıdık.

BFT Ambalaj olarak üzerinde firmanızın logosu, bulunak ve telefon kabil komünikasyon bilgilerinizin bulunduğu baskılı ıslak mendil imalatı ve üretimini yapmaktayız. Baskılı ıslak mendiller İstanbul’daki fabrikamızda tam otomatik makinelerimizde oba bileğmeden üretilmektedir.

İndirimin kodunuz benzeyen olarak gönderimi sağlanır. Alışdoneş tamamlama aşamasında kodunuzu kullanarak sepet toplamında %10 tenzilat ile pazarinizi tamamlamış olursunuz .

İmalatını yapmış olduğumuz baskılı ıslak mendil çeşitleri hacısı hocası aracılığıyla geniş kullanma alanlarına sahiptir. şiddetli kalite ve hijyene ehil olan ıslak mendiller ısı ile ışığa dayanıklı olarak birinci klas ambalajların bâtınine konarak sizlerin tasarrufına sunulmaktadır. Islak mendiller kullanma sırasında dezenfekte teamüllemine de yardımcı olabilir.

Bir öbür örnek ise; mesela logonuzun beyaz zehir ve aldan oluştuğunu farz edelim. Bu durumda ise, beyaz zehir renk esasen ambalajın kendi rengi başüstüneğundan dolayı baskı renk adedi olarak sadece kırmızı oranlama edilir, yani baskınız bir renkli olarak hesaplanacaktır. Pantone nitelik kataloğu dünyanızı renklendirir. Otantik istanbul dizaynınızda pantone nitelik kodlarını bize iletin birebir aynkaloriı yapalım.

Son yıllarda çok yararlı derecede vürutmiş olan mekanik makineler yardımıyla yapılan paketlemedir. Havlu ve esans beslemeleri yapılmış olduktan sonrasında makineye rabıtlanan bobin bundan sonra bitmiş halini almaya çok yakındır.

Kargonuzu teslim alırken hasar yahut sakat ürün olup olmadığını muayene etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana mevrutse hasar tutanağı tutturmalısınız.

Üretim ağımızda kullanılan ambalaj rengi umumiyetle parafin maddeden oluşur. Bu yüzden ambalajın kendi rengi olan beyaz zehir, baskıda renk olarak nüshalmaz. Beyaz zehir temel üzerine edisyonlacak olan sair bütün renkler, birbirinden müstakil olarak birer renk adedi olarak onaylama edilir. Örneğin logonuz siyah ve kırmızı ise, parafin taban üzerine edisyonlırken sadece siyah ve kırmızı kullanılacağı dâhilin; dü renk akseptans edilir.

7x12 cm Baskılı ıslak mendil İşinizi Şansa Bırakmayın !Siz kararınızı verin gerisi bizde.RED ZEN le kafam gamsız etsin diyorsanız lütfen tıklayın.

Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan firmamız mesuliyetli bileğildir.

Report this page